Reklama

panBAZAR -Zkuste zdarma a jednoduše inzerovat


Booking.com


počítadlo.abz.czTop kulinářské blogy

SLUŽBOMAT.cz

Kuchtíci.euBooking.com

Kulinářský portál Kuchaři do domu

 

Final logo cz.

 

 

Kulinářský portál Kuchaři do domu

je největší seznam osobních kuchařů a cateringových firem, které si můžete pronajmout na Vaše rodinné a firemní akce nebo společenské události.

K čemu je seznam užitečný?

Na jednom centrálním místě na internetu najdete osobní VIP kuchaře, profesionální kuchaře, kuchaře cizích národností, odborníky zdravé výživy, cateringové firmy a restaurace s kuchaři do domu, kurzy a školy vaření. Užijte si gurmánské zážitky v pohodlí svého domova, na vlastní zahradě, vlastní či pronajaté chatě nebo v zázemí Vaší firmy, klubu, společnosti. Osobní kuchař za Vámi přijede kamkoliv na dohodnuté místo. Domácí prostředí Vaše hosty potěší! • Chystáte oslavu narozenin, životního jubilea, romantickou večeři, svatbu, párty s přáteli nebo obchodními partnery? • Pořádáte firemní akce pro své zaměstnance nebo obchodní přátele, propagační akce? • Chcete stmelit Váš kolektiv při oblíbeném kulinářském teambuildingu? • Chcete se naučit vařit nebo hledáte speciální kurz vaření? • Potřebujete kuchaře pro každodenní vaření do domácnosti nebo pouze jako záskok do své restaurace, školní jídelny, na sportovní soustředění nebo na tábor? Vyberte si a objednejte si online nejvhodnějšího profesionálního kuchaře na Vaši akci přímo ve Vašem kraji nebo poskytujícího služby po celé ČR. Jste zaneprázdněni a skutečně Vám záleží na tom, aby se Vaše plánovaná akce vydařila? Nemusíte hnout prstem v kuchyni ani u stolu. Mistr kuchař se o Vás a Vaše hosty profesionálně a kompletně postará, a to bez starostí a práce pro Vás. Můžete se plně věnovat svým hostům a užít si oslavu. Získáte tak čas na své blízké a vlastní záliby.

 

Co všechno naleznete v seznamu?

 

1. Osobní kuchaře VIP profesionály nebo profesionální kuchaře, kuchaře cizí národnosti, odborníky zdravé výživy.

2. Cateringové firmy a restaurace, které Vám půjčí svého vyškoleného kuchaře na Vaši akci domů nebo do Vaší společnosti.

3. Školy a kurzy vaření, které Vám pronajmou své kuchaře do domácností nebo do firem na firemní teambuilding nebo Vás naučí vařit ve svém kulinářském studiu.

4. Dvacet pět (25) druhů mezinárodních kuchyní a kuchaře, kteří Vám je na skutečně profesionální úrovni připraví.

5. Zajímavosti, recepty, aktuality, etiketu stolování a novinky moderní gastronomie zde také najdete.

Jste-li kuchař nebo kulinářská firma, přidejte se do seznamu na www.kucharidodomu.cz. Získejte lukrativní nabídky práce.

Propagujeme Vaši práci nejen na internetu, ale především přímo ve firmách v celé ČR.

Základní registrace je zcela ZDARMA.

 

Kontaktní informace:

Kuchaři do domu s.r.o.,

Tel:+420 777 136 103

 mail: scanactplus@seznam.cz,

web:    http://www.kucharidodomu.cz/.

Napsat komentář